+90 (212) 552 01 81
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kalite Politikamız

Firmamız ürünlerimizin üretiminde kullandığı tüm kimyasalları ve prosesleri büyük bir titizlikle seçmekte ve kullanmaktadır.

%80 oranında Avrupa Bölgesi ihracatına yönelik imalat yapan müşterilerimizin isteği doğrultusunda OEKOTEX CLASS-I DETOX TO ZERO kalite güvence sertifikası altında üretilen ürünlerimiz, REACH kriterlerini de başarı ile karşılamaktadır.

 ZARA, H&M, LC WAIKIKI gibi değerli bir çok markanın sürekli güncellenen ÜRÜN GÜVENLİK GÜNCELLEMELERİ düzenli olarak takip edilmekte ve siz değerli müşterilerimize istenilen haslık değerlerini karşılayacak ürünler sunulmaktadır.

Sublimasyon, fenolik sararma gibi kendi iç denetimlerimizin yanı sıra istenildiği takdirde bağımsız uluslararası test laboratuvarlarında da her türlü renk haslığı, yıkama haslığı, ışık haslığı ve benzeri testler düzenli olarak yaptırılmakta, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda siparişlerinin teslimi esansında kendileri ile paylaşılmaktadır.

Bunların dışında sizlerden gelebilecek her türlü görüş, öneri ve yönlendirmeye açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünlerimizi büyük bir güvenle kullanabilirsiniz.

MEBA TEKSTİL İPLİK AİLESİ