+90 (212) 552 01 81
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

“ÖNGÖR, ÇÖZÜM ÜRET, İYİLEŞTİR VE MÜKEMMEL HALE GETİR.”

2001 yılında kurulmuş olan şirketimiz her nevi kumaş üretimi ve tekstil aksesuarları üretiminde çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Polyester başta olmak üzere tüm sentetik, yarı sentetik ve doğal elyaf ipliklerin üretimi, ticareti, ithalat ve ihracatı ana faaliyet alanımızdır.

Yurtiçi ve yurtdışında gururla sürdürdüğümüz operasyonlarımız; disiplinli, müşteri odaklı ve yenilikçi bakış açımız ile geleceğimizi teminat alan felsefemizin temel yapı taşıdır.

Siz değerli iş ortaklarımıza daha uzun yıllar hizmet etmek dileği ile…

MEBA TEKSTİL İPLİK AİLESİ

Misyonumuz

Şirket misyonumuzu en iyi şekilde özetleyen bu sözler müşteri odaklı ve disiplinli çalışmamızın bize öğrettiği temel kurumsal yaklaşımdır. Ürünlerimizin hazırlanmasında kullandığımız metotlar tamamen bu yaklaşım doğrultusunda oluşturulmuş olup siz değerli müşterilerimize optimum kalite, fiyat ve terminde servis vermek temel hedefimizdir. Temel amacımız müşterilerimizin bizleri bir çözüm merkezi hatta kendi şirketlerinin organik bir parçası olarak hissetmeleri ve bizleri bu doğrultuda yönlendirmeleridir.

Vizyonumuz

Teknoloji ve değişen dünyanın bize getirdiği üç temel yaklaşımın tekstili götürdüğü yön şu şekilde özetlenebilir: YENİLİK, BİREYSELLİK VE GERİ DÖNÜŞÜM.

Firmamızın geçmişini, bugününü ve tabii ki geleceğini şekillendiren bu üç kelime bize sunduğu fırsatlar kadar zorluklar da getirmektedir. Sürekli yenilik yapmak, yenilik yaparken bunları kişi ya da kurumlara özel olarak çeşitlendirmek – ki bunda ortaya çıkan durum düşük miktarlarda butik üretim modelleridir – ve üretilen ürünlerin çevreye duyarlı, geri dönüşüme uygun ya da hali hazırda geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmesi durumu, bizlere hem yeni fırsatlar hem de yeni zorluklar getirmektedir. Şüphesiz ki firmamız hem bu fırsatları değerlendirme yolunda kendini geliştirmekte hem de bu zorlukların üstesinden gelecek bilgi birikimini bünyesinde barındırmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin desteği, iş birliği ve yönlendirmesi ile bizim emek, üretim ve ürün gelişim süreçlerimiz bizleri geleceğe taşıyacak en önemli unsurlardır.

Bizimle İletişime Geçin