+90 (212) 552 01 81
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Üretim

Üretim Alanlarımız
KAZAN BOYAFDY ya da tekstüre iplikler için elyaf çalışması, 1 – 10 kg numune üretimi ve 50 kg’den 2 tona kadar tek kazan / lot boyama imkanı. İstenilen haslık değerlerine uygun, OEKOTEX CLASS 1 DETOX TO ZERO sertifikası güvencesi.

DÜZ BÜKÜMFDY ya da tekstüre istenilen denyede 160 turdan 1500 tura kadar s / z büküm.
FANTAZİ BÜKÜMKova ve fantezi büküm makinaları ile farklı çeşit elyafların bükülmesi ve üretimi.
AKTARMA / KATLAMAÇeşitli üretim tiplerine uygun olacak şekilde, silindirik ya da konik masura ve bobinlere aktarma ve katlama.
PUNTAÖzellikle dar dokuma ve dokuma kumaşlarda kullanılmak üzere hava punta ile tekstüre ipliklere puntalı özellik kazandırılması ve ayrıca çeşitli efektli iplik üretimlerinin gerçekleştirilmesi.
PUNTA GİPEYuvarlak örgü ve dokuma kumaşlarda kullanılmak üzere tekstüre filament ipliklerimizin elastan ipliklere puntalanması.
SARGI GİPEYuvarlak örgü ve dar dokumada kullanılmak üzere tekstüre filament ipliklerimizin elastan ipliklere sarılması/dolanması.
SERİ ÇÖZGÜDar dokuma ve kenar örgü etiket üretiminde kullanılmak üzere 50 cm ene kadar makaralara seri çözgü yapılması.
KONİK ÇÖZGÜFDY bükümlü, tekstüre bükümlü, monofil ya da yüksek puntalı filament iplikler kullanılmak suretiyle “dokuma etiket, dokuma kumaş – kravatlık kumaşlar, döşemelik kumaşlar ya da mensucat – makinalarında kullanılmak üzere” 1.000 telden 25.000 tele kadar tafta, yarı saten, saten ya da süper saten olarak konik çözgü üretimi.